“Hedeflediğiniz okullara ulaşmada, gönül birliği etmiş bir kadronun, sıcacık, samimi bir ortamın ne kadar önemli olduğunun farkındayız.”
ali_karaman
Ali KARAMAN
Kurucu

Başlangıçlar Önem Taşır…

İSTANBUL BOĞAZİÇİ EĞİTİM KURUMLARI, idealist eğitimcilerin kurduğu köklü bir eğitim kurumudur. Ticari kaygı taşımadan şekillendirilen kurumumuz, yönetimi ile de bu anlayışı sergilemekten gurur duyar. Hızla gelişen dünyada ülkemizin ve insanımızın hak ettiği onurlu yeri alması için mücadele eden, çağdaş değerleri özümseyen, hoşgörülü, ilgili bir yönetim ve organizasyon oluşturan kurumumuzun temel felsefesi “öğrenci başarısıdır.” Hedeflediğiniz okullara ulaşmada, gönül birliği etmiş bir kadronun, sıcacık, samimi bir ortamın ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

İSTANBUL BOĞAZİÇİ EĞİTİM KURUMLARI‘nda, sürekli gülen yüzlerle karşılaşacak, bilginin tadını alacak, eğlenerek öğrenecek ve sonunda hedeflerinizin aslında çok da uzak olmadığını göreceksiniz. 5 yıl “Birey Dershanesi” olarak hizmet veren kurumumuz, dershane dönüşümünden dolayı “İSTANBUL BOĞAZİÇİ EĞİTİM KURUMLARI” olarak aynı eğitim kadrosu ve aynı adresinde yeni nesiller yetiştirmeye devam edecektir.

Eğitim Birimlerimiz

Derslikler

Öğrencilerin farklı kaynaklardan ders çalışabileceği, birbirleriyle soru çözebileceği düzenli bir ortam mevcuttur.

Laboratuar

Fizik, Kimya, Biyoloji derslerinde deneyler laboratuvarlarda yapılır.

Birebir Çalışma Salonları

Bire bir derslerin yapıldığı özel ders çalışma masalarının yer aldığı bölümlerdir. Burada öğretmen öğrencilerle özel ders yapar.

Ders Çalışma Salonu

Bu salonlar öğrencinin öğretmen gözetiminde sessizce ders çalışmasına olanak tanıyan mekanlar olup her öğrenci tek başına çalışır, soru çözer, sınav uygular.

Kütüphane

Öğrencilerin farklı kaynaklardan ders çalışabileceği, birbirleriyle soru çözebileceği düzenli bir ortam mevcuttur

Müzik ve Görsel Sanatlar

Müzik derslerinde öğrenciler müzik odasını kullanırlar. Resim derslerinde öğrenciler görsel sanatlar odasını kullanırlar. 

Hedefimiz Başarı

Hedeflediğiniz okullara ulaşmada, gönül birliği etmiş bir kadronun, sıcacık, samimi bir ortamın ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Hızla gelişen dünyada ülkemizin ve insanımızın hak ettiği onurlu yeri alması için mücadele eden, çağdaş değerleri özümseyen, hoşgörülü, ilgili bir yönetim ve organizasyon oluşturan kurumumuzun temel felsefesi “öğrenci başarısıdır.”

Üniversiteye yerleşme oranı
Mezun olma oranı
LGS başarı oranı